Categorieën

Playa de Lagun

Playa-de-lagun-curacao

Playa de Lagun is een geweldig maar klein strand in het westen van Curacao, wat zeker de moeite waard is om te bezoeken

Het strand

Het strand van Playa de Lagun is redelijk klein, maar heel erg mooi. De zee is gelegen tussen 2 grote rotsen met villa’s en een hotel erop.

Het strand van Playa de Lagun is een geweldig strand voor diegene die willen snorkelen of duiken. Er zitten enorm veel vissen en krabben tussen de rotsen.

Eten en Drinken

Playa de Lagun heeft een leuk restaurant met een stijle trap bovenop de rots. Het restaurant is gelegen bij Bahavia Appartements & Diving en heeft een geweldig uitzicht over het strand en over de zee.

Het restaurant serveert Ontbijt, lunch en diner, maar je bent ook welkom voor een ijsje of iets te drinken. Hun specialiteit is een pannenkoek die volgens oud Curacao recept wordt geserveerd.

Op Donderdag hebben ze Curacao avond met een heerlijke BBQ en Kryoio. De avond heeft ook leuke live muziek.

Duikschool op Playa de Lagun

Bij Bahavia Appartements & Diving zit ook een duikschool gevestigd: Bahia Diving

Bij deze duikschool kun je verschillende duiklessen en diving tours volgen.

Prijzen Bahia Diving Playa de Lagun

PADI CoursesNAFUSD
Bubble Maker12069
Discover Scuba Diving12069
Repeat Discover Scuba Diving9554
Scuba Diver475271
Open Water Diver (4 dagen + PPB course)  805460
Advanced Open Water Diver630360
Rescue718410
Rescue + EFR893510
*DM op aanvraag

PADI SpecialtiesNAFUSD
Navigatie Duiker438250
Diep Duiker455260
Self-Reliant Duiker490280
Peak Performance210120
Wrak Duiker482274
Nitrox Duiker SPECIAL!210120

DuikenNAFUSD
Gidsduik huisrif Lagun *94,5054
Gidsduik andere locatie *11264
Nachtduik *129,5074
* inclusief duikset
Gidsduik huisrif Lagun **7040
Gidsduik andere locatie **9152
Nachtduik **10560
** exclusief duikset

DuikpakkettenNAFUSD
Ongelimiteerd lucht & lood 3 dagen14080
Ongelimiteerd lucht & lood 5 dagen227,50130
Ongelimiteerd lucht & lood 9 dagen402,50230

Verhuur duikuitrustingNAFUSD
Complete dive set + tank7040
Air tank15,759
Weights5,253
BCD2112
Regulator2112
Wetsuit (shorty 2mm)15,759
Fins10,506
Mask + snorkel10,56
Dive Computer10,56
Dive Torch10,56
Snorkel set + fins (ABC)15,759

Tank Card (Can be shared)NAFUSD
Tank card 692,7553
Tank card 10152,2587
Tank card 16245140
Tank card 20304,50174
Tank card 26392224
Tank card 30448256
Tank card 36535306
Tank card 40577,50330
Tank card 50700400

* All PADI course prices include study materials and equipment.

* All prices include 9% Local Tax.

* BAHIA APARTMENTS GUESTS’ SPECIAL: 10% discount on all PADI Courses & Specialties + free weights!

* LOCAL SEDULA: 10% discount on all PADI Courses & Specialties.

Contact Bahia Diving Curacao

Bahia Apartments & Diving

Lagun 208
Lagun, Curaçao +5999 864 1000

info@bahia-apartments.com
https://www.bahia-apartments.com/diving

Deals & Kortingen
Vliegtickets Curacao
nl_NLDutch